Dlatego też podziękowaliśmy:
 
1. Andrzejowi Wodzińskiemu za zaangażowanie oraz za stworzenie miejsca pracy, w którym panuje duch współpracy, wzajemnego wsparcia i ciągłego dążenia do doskonałości.
2. Damianowi Mątewskiemu za wizję i determinację oraz za wiarę w sukces, która przekształciła firmę w znaną i cenioną w branży, gdzie innowacyjne pomysły i strategiczne podejście nie tylko przyczyniły się do rozwoju, ale również inspirują pracowników do ciągłego doskonalenia i osiągania wyznaczonych celów.
3. Krzysztofowi Cedzidło za nieocenione zaangażowanie oraz profesjonalizm. Dzięki ogromnej wiedzy i oddaniu, możemy nieustannie rozwijać się i osiągać nasze cele.
4. Dorocie Krawczyk za zaangażowanie i współprace. Dzięki wieloletniej pracy możemy skutecznie realizować wyznaczone cele oraz nieustannie podnosić standardy naszych usług.

Jubileusz był również okazją do rozstrzygnięcia konkursu wśród pracowników, który miał na celu wyróżnienie tych, którzy w szczególny sposób przyczynili się do rozwoju firmy, a opinia pracowników jest najbardziej zauważana i ceniona przez innych pracowników. Konkurs obejmował cztery kategorie: 

1.Przodownik pracy – tytuł otrzymał Sebastian Zegan - za zaangażowanie oraz wyjątkową wydajność pracy wychodzącą ponad normy czasowe, stanowiąc przykład dla innych.

2.Społecznik – tytuł otrzymała Katarzyna Mątewska za zaangażowanie na rzecz innych pracowników, działając w sposób bezinteresowny oraz podejmując różne inicjatywy mające na celu pomoc i rozwiązywanie problemów.

3.Innowator – tytuł otrzymał Maciej Gara za wprowadzanie do firmy nowych pomysłów, metod, technologii, przyczyniając się do rozwoju i usprawniania działalności firmy, co wykorzystywane jest w celu ulepszenia rozwiązań i łatwości realizacji zadań.

4.Przyjaciel – tytuł otrzymała Beata Szlendak za nawiązywanie pozytywnych, przyjacielskich relacji przy realizacji swoich zadań, tworząc atmosferę zaufania i pomocy, poprawiając komunikację, pomagając w różnych sytuacjach związanych z działalnością firmy.

Doceniając naszych pracowników na naszych spotkaniach przygotowujemy różnorodne miłe upominki na różne okazje. Uroczysta kolacja zakończyła się wesołą zabawą przy muzyce.

Kolejnym punktem programu była całodniowa integracja, która rozpoczęła się wycieczką rowerową. Mieliśmy okazję zwiedzić rezerwat Przyrody "Sosny Taborskie" , ciesząc się przy tym pięknymi widokami i świeżym powietrzem. Trasa rowerowa została zaplanowana tak, aby wszyscy uczestnicy, niezależnie od kondycji fizycznej, mogli czerpać przyjemność z jazdy.

Po zakończonej wycieczce rowerowej, udaliśmy się na rejs statkiem po Kanale Elbląskim - z Ostródy do Starych Jabłonek. Rejs ten był wyjątkowy, ponieważ obejmował również przejście przez słynne śluzy, z wrotami drewnianymi dwuskrzydłowymi, pokonując różnicę poziomów wód na szlaku. Podziwialiśmy inżynieryjne arcydzieła, jakimi są śluzy, a także delektowaliśmy się widokami malowniczych krajobrazów. Dzień zakończyliśmy wspólnym ogniskiem i grillem. 

Jubileusz 20-lecia był nie tylko okazją do świętowania dotychczasowych sukcesów, ale także do zacieśnienia więzi między pracownikami. Uroczysta kolacja, wręczenie podziękowań, konkurs pracowniczy oraz aktywności na świeżym powietrzu sprawiły, że ten czas na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Dzięki zaangażowaniu i lojalności wszystkich pracowników, z pewnością będziemy kontynuować swoją misję z jeszcze większym zapałem i entuzjazmem.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć:-)