Firma YG-1 istnieje na rynku koreańskim od 1981 roku. Obecnie, jako silna i rozpoznawalna marka, stała się jednym z 5 światowych liderów w produkcji i sprzedaży narzędzi skrawających. Opierając się na ponad 30 letnim doświadczeniu YG-1 rozszerza zakres oferowanych produktów, a dzięki wyróżniającej się technologii zapewnia nowoczesne rozwiązania. Technologia rozwija się w błyskawicznym tempie, a firma YG-1 zawsze stara się być krok do przodu, by sprostać wymaganiom rynku. Zobacz jak zmieniła się na przestrzeni lat.

 

Folder YG-1 (PL)

 

 

 

Marka YG-1 obecna jest w ponad 75 krajach na całym świecie.

Stoi za nami doświadczenie i pasja ponad 5 tysięcy osób pracujących w 28 fabrykach oraz w 23 oddziałach.

Kluczowe wartości firmy jak dbanie o budowanie partnerskich relacji z klientami oraz stawianie na dostarczanie najwyższej wartości i korzyści dla swoich odbiorców są także podstawą stałego rozwoju oddziału w Polsce.

Budowanie marki YG-1 na polskim rynku, odbywa się poprzez doradztwo techniczne i wsparcie klientów w dążeniu do podnoszenia wydajności oraz produktywności ich produkcji.
Oferowane przez nas narzędzia charakteryzują się najlepszym na rynku stosunkiem jakości do ceny, dając gwarancję i pewność w zastosowaniach przemysłowych.
Poprzez ciągle rozbudowywany zespół profesjonalnych Doradców Techniczno-Handlowych oraz sieć dystrybucyjną współpracujemy z wieloma wiodącymi firmami, produkującymi dla potrzeb przemysłu lotniczego, samochodowego, maszynowego oraz przetwórstwa metali. Poza bezpośrednią sprzedażą do firm, współpracujemy również z dystrybutorami narzędzi na terenie całej Polski.

Oferujemy profesjonalne wsparcie

w użytkowaniu oraz wdrażaniu najwyższej jakości narzędzi w technologiach frezowania, wiercenia, gwintowania, toczenia w tym także narzędzi specjalnych, serwisu narzędzi oraz innych rozwiązań optymalizacji kosztów produkcji oraz gospodarki narzędziowej.