Firma z branży narzędzi skrawających o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, poszukuje kandydatów na stanowisko Doradca Techniczno – Handlowy , miejsce pracy : Wielkopolska..

Jeśli jesteś operatorem maszyn CNC, programistą, technologiem lub posiadasz praktyczną wiedzę z dziedziny obróbki skrawaniem, doświadczenie w handlu, jesteś osobą młodą i dynamiczną, a nawiązywanie kontaktów z ludźmi nie stanowi dla Ciebie problemu, aplikuj wysyłając do nas swoje CV oraz list motywacyjny.

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie podtrzymanie relacji z dotychczasowymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert handlowych, sprzedaż narzędzi skrawających, przeprowadzanie testów.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe lub w trakcie (techniczne)
  • doświadczenie i wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych - duża dyspozycyjność
  • umiejętność organizacji pracy
  • zaangażowanie w wykonywane działania
  • sumienność i pracowitość
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę i środowisko pracy

 Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

 YG-1 Poland Sp. z o.o., ul. Gogolińska 29, 02-872 Warszawa

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Firma z branży narzędzi skrawających o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, w związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier procesu, miejsce pracy : cała Polska.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wsparcie techniczne zespołu sprzedażowego
  • optymalizacja procesów produkcyjnych u klientów
  • prowadzenie szkoleń technicznych
  • projektowanie procesów obróbczych

WYMAGANIA

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacji/redukcji kosztów procesów obróbki
  • bardzo dobra znajomość CAD/CAM
  • bardzo dobra znajomość narzędzi skrawających
  • bardzo dobra znajomość obróbki skrawaniem
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra komunikatywność
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • uczciwość, terminowość

OFERUJEMY

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy: samochód, laptop z internetem, telefon, oprogramowanie cad/cam
  • prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

WYNAGRODZENIE

  • Pensja podstawowa + dodatek funkcyjny + Premia zadaniowa (miesięczna) + Premia kwartalna

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)"

Firma z branży narzędzi skrawających o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, w związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta, miejsce pracy : Warszawa.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji,
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów, dobór właściwych rozwiązań,
  • Samodzielność, systematyczność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • Telefoniczna sprzedaż i udzielania informacji nt. wyselekcjonowanych do sprzedaży telefonicznej produktów firmy,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Budowanie długoterminowej relacji z klientami oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych,
  • Realizacja założonego planu sprzedaży,

OFERUJEMY

  • Umowa o pracę po okresie próbnym,
  • Wynagrodzenie podstawowe + motywacyjny system prowizyjny,
  • Ubezpieczenie medyczne na umowie o pracę,
  • Bony okolicznościowe,
  • Szkolenia wstępne z zakresu obsługi klienta oraz szkolenia produktowe,
  • Ciekawa praca w otwartym i wspierającym się zespole,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer , telefon.