Nowe wersje programów „Dobór narzędzi” i „E-Katalog” posiadają narzędzia na płytki wymienne. Ponadto, dodano nowe produkty do każdej aplikacji. Liczba pozycji produktu wzrosła z około 30 000 do ponad 90 000.  „E-Katalog” i “Dobór narzędzi” to responsywna wersja programów na komputery PC i urządzenia mobilne, zapewniająca zoptymalizowany interfejs wizualny na różnych urządzeniach.

„E-Katalog” zawiera informacje o produktach na podstawie aplikacji i katalogów elektronicznych, które można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej. Dzięki menu na lewym pasku bocznym użytkownicy mogą łatwo wybierać produkty lub zmieniać opcje zgodnie z własnymi potrzebami, a także wyszukiwać pliki wraz z filmem pokazującym obróbkę.

Zapoznaj się z nową wersją  E-Katalogu.

„Dobór narzędzi” to program, który udostępnia użytkownikom zalecenia dotyczące narzędzi w oparciu o wejściową bazę danych materiałów roboczych, kształtów produktów i specyfikacji, które odnoszą się bezpośrednio do różnych wymagań użytkowników. Co więcej, wyszukiwarka została zaktualizowana w sposób bardziej przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo uzyskać dokładne rekomendacje produktów na jednym ekranie, wyszukując nazwy lub numery EDP pobierając również warunki obróbki oraz pliki.

Zapoznaj się z nową wersją programu “Dobór narzędzi”.​

Obydwie wersje programów znajdziecie na głównej stronie YG-1 Poland.